Atac.ro

VIDEO Surpriză în Serie A: Juventus, doar remiză la Torino cu Hellas Verona

Juventus a obținut doar un punct din meciul cu Hellas Verona, campioana Italiei încheind 1-1 partida disputată pe propria arenă. Duelul a făcut parte din etapa cu numărul 5 din Serie A.
​Juventus a obținut doar un punct din meciul cu Hellas Verona, campioana Italiei încheind 1-1 partida disputată pe propria arenă. Duelul a făcut parte din etapa cu numărul 5 din Serie A. Oaspeţii au deschis scorul prin Favilli, în minutul 60, în timp ce pentru Juve a marcat Kulusevski, în minutul 77. În minutul 45, un gol al torinezilor a fost anulat pentru ofsaid, după consultarea VAR. Partida AC Milan – AS Roma este programată luni, de la ora 21:45. Clasament: 1 AC Milan 12 puncte (- un meci) 2 Napoli 11 (14-5) 3 Sassuolo 11 (16-9) 4 Inter 10 5 Juventus 9 etc Rezumatul partidei dintre Juventus și Hellas Verona: